Bendra foto

VU SA MIF Žiemos išvažiuojamieji mokymai

Šių metų gruodžio 1-oji žymėjo ne tik žiemos, bet ir VU SA MIF žiemos išvažiuojamųjų mokymų pradžią (kurie vyko gruodžio 1-3 dienomis). Juose VU SA MIF nariai orientavosi tiek į esamų kompetencijų kėlimą, tiek į naujų kompetencijų ugdymą. Mokymų metu studentai dalyvavo ir teorinėse paskaitose, ir praktiniuose užsiėmimuose.

Pirmąją mokymų dieną pradėjo VU SA atstovė ryšiams su visuomene Rimantė Ražinskaitė, kuri pasakojo kaip reikėtų SA nariams pasiekti studentus bei juos informuoti ar padėti jiems. Taip pat mokymų dalyviai susipažino su VU SA vystymosi istorija, kurią pasakojo VU SA alumni bei VU Tarybos narys Raimundas Balčiūnaitis.

Antroji mokymų diena prasidėjo nuo VU SA MIF pirmininko Dominyko Stankevičiaus bei vicepirmininkės Miglės Kavaliauskaitės paskaitos apie VU SA MIF struktūrą ir jos procesus. Vėliau, buvęs VU SA MIF pirmininkas Irmantas Mikulėnas mokymų dalyvius supažindino su fakulteto struktūra bei pateikė praktinius patarimus norint efektyviai planuotis laiką. Išmokus planuoti laiką bei papietavus, dalyviai dalyvavo simuliacijoje, skirtoje susipažinti su VU SA veikla bei spręsti iškilusias problemas.

Paskutinės mokymų dienos metu VU SA MIF nariai mokėsi komandos formavimo, tobulino problemų sprendimo įgūdžius. O mokymus vainikavo Olegas Mirzianovas, kuris mokymų dalyvius motyvavo ir toliau tobulėti, kelti kompetencijas bei padėti vienas kitam.

Dėkojame galėjusiems atvykti lektoriams bei džiaugiamės mokymų dalyviais, kurie ne tik grįžo namo įgiję naujų žinių, bet ir yra motyvuoti prisidėti prie VU SA MIF veiklos!