Kur ir kada galima grąžinti LSP?

Bet kuriame Vilniaus Universiteto Studentų atstovybės padalinyje jos darbo valandomis.

Ką daryti, jei pamečiau LSP?

Ateiti į studentų atstovybę ir parašyti pranešimą apie prarastą LSP ir www.lsp.lt puslapyje užsisakyti naują.

Ką daryti, jei LSP yra pavogtas?

Ateiti į studentų atstovybę, atsinešti pranešimą iš policijos apie vagystę, parašyti pranešimą apie prarastą LSP ir www.lsp.lt puslapyje užsisakyti naują.

Ką daryti, jei LSP galiojimo laikas baigėsi?

Baigusį galioti LSP reikia grąžinti Studentų atstovybei. Pratęsti LSP galiojimo negalima, todėl reikia užsisakyti naujo pažymėjimo gamybą www.lsp.lt svetainėje.

Ką daryti, jei užsisakius LSP sistemoje rašo „Nėra duomenų iš aukštosios mokyklos“?

Jei sutartis su aukštąja mokykla pasirašyta neseniai, tereikia palaukti pora dienų. Situacijai nepasikeitus, informuoti Studentų atstovybės LSP koordinatorių.

Ką daryti, jei LSP sistemoje rodoma senų studijų informacija (VU ar kitoje aukštojoje mokykloje)?

Kreiptis į Studentų atstovybės LSP koordinatorių dėl duomenų apie studijas atnaujinimo/įkėlimo.

Ką daryti, jei LSP buvo pamestas/pavogtas, bet atsirado?

Reikia nedelsiant kreiptis į Studentų atstovybės LSP koordinatorių, kad šis atšauktų praradimą. Jei LSP jau gamybos stadijoje, rastą LSP reikia grąžinti iki atsiimant naują.

Ką daryti, jei studentas nebenori gauti el. laiškų ir SMS žinučių apie LSP nuolaidas?

Reikia prisijungti prie www.lsp.lt su savo prisijungimo duomenimis, skiltyje „Asmeninė informacija” gali nuimti varneles nuo 1) Sutinku gauti informaciją apie LSP nuolaidų programą el. paštu. ir 2) Sutinku gauti informaciją apie LSP nuolaidų programą SMS žinute.

Ką daryti jei, registruojuosi www.lsp.lt ir rodo, kad toks asmuo (su tokiu asmens kodu) jau egzistuoja, arba toks el. paštas jau yra?

Studento studijų informacija yra nuolat atnaujinama, todėl studentams, kurie jau kartą yra registravęsi lsp.lt puslapyje, naujos paskyros kurti nereikia – ji išlieka ir stojant į magistro bei doktorantūros studijas, pasikeitus aukštajai mokyklai ar kt.

Ką daryti jei pasikeitė asmeniniai duomenys?

Būtina persigaminti naują dokumentą. Kreiptis į Studentų atstovybės LSP koordinatorių.

Ką daryti jei studentui pakito studijų forma?

Pasikeitus studijų formai būtina persigaminti pažymėjimą prieš tai pasikonsultavus su LSP koordinatoriumi dėl studijų informacijos atnaujinimo sistemoje. Kitu atveju gali būti pagamintas negaliojantis LSP, todėl jį teks persigaminti dar kartą.

Ką daryti, jei LSP sulūžo, nusitrynė nuotrauka ar yra kitaip brokuotas?

Reikia užsisakyti pergaminimą prisijungus www.lsp.lt. Skiltyje „Mano LSP” reikia pasirinkti „Užsisakyti naują LSP”, bei būtinai įrašius pergaminimo priežastį, spausti užsisakyti. Prieš užsisakant pergaminimą dėl broko – pasikonsultuoti su Studentų atstovybės LSP koordinatoriumi.

Ką daryti, jei permokėjote už LSP gamybą, prasitęsimą, arba sumokėjote baudą, kai jos mokėti nereikėjo?

Reikia rašyti prašymą LSS prezidentui dėl pinigų grąžinimo. Kreiptis į Studentų atstovybės LSP koordinatorių.

Ką daryti, jei pagamintas LSP su neteisingu LSP numeriu ar su kitais klaidingais asmens duomenis?

Kreiptis į Studentų atstovybės LSP koordinatorių, kad būtų pataisytas LSP numeris. Pataisius reikia užsisakyti pergaminimą. Jei brokas pastebimas dar banke, apie tai studentas turi nedelsdamas informuoti banko darbuotoją, kuris pažymės, kad LSP brokuotas ir tuomet, kai duomenys bus pataisyti, LSP gamyba bus užsakyta automatiškai.

Ką daryti su LSP susistabdžius studijas ar išėjus akademinių atostogų?

Išėjus akademinių atostogų, susistabdžius studijas, studentas savo statuso nepraranda ir gali daryti visus jam leidžiamus veiksmus su LSP bei naudotis teikiamomis nuolaidomis.