Bendra
informacija

Socialinė ir akademinė
informacija


„Nortal” Lietuvos IT studentus kviečia dalyvauti atrankoje į praktinius, savaitės trukmės programavimo mokymus Estijoje!

Iki kovo 21 dienos informacinių technologijų studentai kviečiami pildyti registracijos į „Summer University” formą:http://www.nortal.com/summeruniversity/ 

„Summer University” – intensyvūs savaitės trukmės mokymai gabiems IT programų studentams, besidomintiems Java technologija. Šiais metais „Summer University” vyks Estijoje, Tartu, o užsiėmimus ves geriausi „Nortal” specialistai. Mokymai prasidės šių metų birželio 16 dieną, truks savaitę ir vyks anglų kalba. 

Kovo 12 dieną nuo 16 val. visi susidomėję laukiami „Nortal" biure Vilniuje, adresu B. Radvilaitės g. 1. Bus išsamiai pristatyta „Summer University" programa ir atsakyta į visus rūpimus klausimus  Iki!

Parama išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams, vaikaičiams ir provaikaičiams.

Parama yra dviejų rūšių:

stipendija už mokslo rezultatus. Stipendija skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį. Stipendijos dydis yra 112,95 EUR (390 litų).

socialinė išmoka, skiriama atsižvelgiant į pretendento socialinę padėtį ir yra nuo 202,73 iki 318,58 EUR (nuo 700 iki 1100 litų).

Startuoja DEMOLA 2015 m. pavasario semestras!

Visorių informacinių technologijų parko organizuojamame DEMOLA Vilnius projekte buriama 15 studentų komandų, kurios vystys Lietuvos technologinių įmonių pasiūlytas naujų produktų ir paslaugų idėjas. DEMOLA Vilnius projekto pavasario semestrui iššūkius studentams pateikė šios įmonėsCSCLittelfuse, Luno, Hnit Baltic, PaySera, Maltos ordino pagalbos tarnyba, iTo, Spora, Acorn Intelligence, 8 devices, Evana Technologies, Ambernetas, Gaminu.

Kviečiame studentus registruotis į antrus metus vykstantį projektą „KomMedija‘15“, kuriame viskas suksis apie verslo komunikaciją. Projektas skirtas Vilniaus aukštųjų mokyklų studentams. Jo metu bus siekiama suteikti teorines žinias bei įgūdžius, kurie reikalingi planuojant komunikaciją verslo organizacijose.

Nuo šiandien (sausio 20 d.) jau galima teikti paraiškas socialinei stipendijai.

"Nori išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje su Erasmus programa, tačiau neapsisprendi kur? Turi klausimų? Nedvejok ir vasario 18d. (trečiadienis) 18 val. ateik į Vilniaus centre esantį pub‘ą „La Birra“ , kartu su bendraminčiais pasiklausyti studentų, kurie dalinsis savo Erasmus programos patirtimi ir galės atsakyti į visus tavo klausimus!

Registracija: http://goo.gl/forms/bcalXDIJ2W

Patvirtintas sąrašas asmenų, kuriems šiais metais bus kompensuota už studijas sumokėta kaina. 

Lapkričio 25 dieną elektroniniu paštu bus išsiųsti pranešimai apie paskirtą kompensaciją. Asmenys, norėdami ją gauti, iki gruodžio mėn. 9 dienos privalės užpildyti prašymą paskirtai kompensacijai išmokėti. Jei asmuo tokio prašymo nepateiks, laikytina, kad už studijas suteiktos kompensacijos jis atsisako.

VšĮ “Versli Lietuva” organizuoja atvirų duomenų hakatoną “Open Data Fest”, kuris bus dalis tarptautinio renginio, vykstančio daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Renginio tikslas – panaudojanat atvertus valstybės duomenis, sukurti produktus ir paslaugas, kurie galėtų palengvinti mūsų kasdieninį gyvenimą. Laukiame visų, kuriems įdomu atviri duomenys ir kaip juos galima panaudoti, visų, kuriems nuolat mintyse sukasi įvairios kasdieninės problemos ir jų galimi sprendimo būdai. Ypatingai kviečiame programuotojus, analitikus, dizainerius, marketingo ir verslo atstovus.

Detalesnė informacija čia

Bendradarbiaujant su Barclays šiais metais atnaujintas pasirenkamasis dalykas "Mainframe technologijos", kurį galės rinktis IT programos trečiakursiai pavasario semestrui, taip pat planuojama, kad prie paskaitos galės prisijungti ir kiti besidomintys.

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) informacinių technologijų antro kurso studentai Tomas Džiovėnas ir Tadas Kontrimavičius, padedami Kompiuterijos katedros lektoriaus Kazimiero Mickaus, suprogramavo inforaciniams terminalams pritaikytą žaidimų platformą. Dalyvaudami „Problemų sprendimu grįsto mokymosi“ (Problem Based Learning) projekte, vaikinai sukūrė tris paprastus ir lengvai modifikuojamus, atmintį lavinančius ir žinių suteikiančius žaidimus.

Daugiau apie žaidimą: Studentų triūso rezultatas - edukacinių žaidimų platforma.

Nespėjai sudalyvauti kraujo donorystėje ankščiau? Ne bėda! Jau ateinantį pirmadienį (lapkričio 3 d.) apsilankyk Baltupių MIF'e ir tapk kraujo donoru!

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) informacinių technologijų antro kurso studentai „Lego Mindstorms“ pagrindu sukonstravo ir suprogramavo ant A0 formato popieriaus lapo piešiantį robotą. Artūras Chramčenko, Žygimantas Ulevičius, Domantas Varapnickas ir Liudas Indrašius, vedami ambicijų nupiešti „Moną Lizą“, savo kūrinį pavadino BOT'Vinčiu.

Plačiau apie tai galite paskaityti čia

 

Jau praėjo baziniai soc-akadem mokymai MIF'e! Taigi, dabar unikali proga tapti gudriu atstovybininku - Jums tiesiog reikia išsilaikyti soc-akadem testą. Išlaikę testą gaus I-ojo lygio sertifikatą. Be to, iš pirmo karto surinkę 100% - gaus vertingą prizą.

Dalyvaudami „Problemų sprendimu grįsto mokymosi“ projekte (Problem Based Learning), Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) informacinių technologijų antro kurso studentai Ieva Draugelytė, Vladislavas Zenkevičius, Jonas Sideravičius ir Ilja Miščenkovas, vadovaujami MIF prodekano dr. Lino Bukausko, sukūrė mobiliesiems telefonams skirtą žaidimą „Forest brothers“ (liet. „Miško broliai“). Pagal Stavislovo Abromavičiaus knygą „Didžioji kova“ suprogramuotas žaidimas atspindi Lietuvos partizaninio pasipriešinimo įvykius.

Daugiau skaitykite čia

Paskelbtas kvietimas dalyvauti atrankos konkurse Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose (2014 - 2015 mokslo metų pavasario semestre).