Bendra
informacija

Socialinė ir akademinė
informacija


Mieli fakulteto absolventai,

VU Matematikos ir informatikos fakulteto absolventų draugija Alumni (toliau MIF ALUMNI) kviečia Jus atvykti į tradicinį absolventų susitikimą 2015 m. balandžio 18 d., šeštadienį. Laukiame Jūsų fakulteto patalpose, Naugarduko 24, Vilniuje (įėjimas – iš Šaltinių g.), 101 aud.

VU MIF skelbia konkursą Jono Kubiliaus vardinei stipendijai gauti. Kandidatai, norintys gauti Stipendiją, iki 2015 m. kovo 31 d. pateikia reikiamus dokumentus VU MIF Studijų skyriui.
 

Daugiau informacijos - stipendijos nuostatai.

 

Kiekvienais metais pirmakursių gyvenimas neįsivaizduojamas be kuratorių. Na, o kuratorių komanda sunkiai įsivaizduojama be savo mamytės ar tėvelio - Kuratorių koordinatoriaus.

Atėjus pavasariui viskas atsinaujina, tad ir Kuratorių programa užsuka naują veiklos ciklą.
Tad jei esi MIF'o studentas ir nors kartą džiaugeisi Tau suteiktu kuratoriaus vardu - nedvejok ir iki kovo 31d. parašyk motyvacinį laišką, įrodantį, jog NORI ir GALI vadovauti veržliems, energingiems ir daug siekiantiems naujiems kuratoriams.

Tavo laiško laukiame el.paštu: kuratoriai@mifsa.lt

Parama išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams, vaikaičiams ir provaikaičiams.

Parama yra dviejų rūšių:

stipendija už mokslo rezultatus. Stipendija skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį. Stipendijos dydis yra 112,95 EUR (390 litų).

socialinė išmoka, skiriama atsižvelgiant į pretendento socialinę padėtį ir yra nuo 202,73 iki 318,58 EUR (nuo 700 iki 1100 litų).

Vienas solidžiausių matematikos mokslo žurnalų „Annals of Mathematics“ kovo mėnesį publikavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Diferencialinių lygčių ir skaičiavimo matematikos katedros vedėjo prof. Konstantino Pilecko straipsnį „Solution of Leray’s Problem for Stationary Navier-Stokes Equations in Plane and Axially Symmetric Spatial Domains“ („Leray uždavinio Navier-Stokes lygtims plokštumoje ir ašiškai simetriškoms sritims erdvėje sprendimas“).

Daugiau informacijos: http://naujienos.vu.lt/pranesimai-spaudai/vu-matematiko-prof-k-pilecko-straipsnis-prestiziniame-zurnale-annals-of-mathematics/

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė prisideda prie pirmą kartą organizuojamo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas”. Tai – Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos (LIMA) iniciatyva, skirta paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo 25-metį.

Nuo šiandien (sausio 20 d.) jau galima teikti paraiškas socialinei stipendijai.

„Nortal” Lietuvos IT studentus kviečia dalyvauti atrankoje į praktinius, savaitės trukmės programavimo mokymus Estijoje!

Iki kovo 21 dienos informacinių technologijų studentai kviečiami pildyti registracijos į „Summer University” formą:http://www.nortal.com/summeruniversity/ 

Patvirtintas sąrašas asmenų, kuriems šiais metais bus kompensuota už studijas sumokėta kaina. 

Lapkričio 25 dieną elektroniniu paštu bus išsiųsti pranešimai apie paskirtą kompensaciją. Asmenys, norėdami ją gauti, iki gruodžio mėn. 9 dienos privalės užpildyti prašymą paskirtai kompensacijai išmokėti. Jei asmuo tokio prašymo nepateiks, laikytina, kad už studijas suteiktos kompensacijos jis atsisako.

Startuoja DEMOLA 2015 m. pavasario semestras!

Visorių informacinių technologijų parko organizuojamame DEMOLA Vilnius projekte buriama 15 studentų komandų, kurios vystys Lietuvos technologinių įmonių pasiūlytas naujų produktų ir paslaugų idėjas. DEMOLA Vilnius projekto pavasario semestrui iššūkius studentams pateikė šios įmonėsCSCLittelfuse, Luno, Hnit Baltic, PaySera, Maltos ordino pagalbos tarnyba, iTo, Spora, Acorn Intelligence, 8 devices, Evana Technologies, Ambernetas, Gaminu.

Bendradarbiaujant su Barclays šiais metais atnaujintas pasirenkamasis dalykas "Mainframe technologijos", kurį galės rinktis IT programos trečiakursiai pavasario semestrui, taip pat planuojama, kad prie paskaitos galės prisijungti ir kiti besidomintys.

Kviečiame studentus registruotis į antrus metus vykstantį projektą „KomMedija‘15“, kuriame viskas suksis apie verslo komunikaciją. Projektas skirtas Vilniaus aukštųjų mokyklų studentams. Jo metu bus siekiama suteikti teorines žinias bei įgūdžius, kurie reikalingi planuojant komunikaciją verslo organizacijose.

Nespėjai sudalyvauti kraujo donorystėje ankščiau? Ne bėda! Jau ateinantį pirmadienį (lapkričio 3 d.) apsilankyk Baltupių MIF'e ir tapk kraujo donoru!

"Nori išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje su Erasmus programa, tačiau neapsisprendi kur? Turi klausimų? Nedvejok ir vasario 18d. (trečiadienis) 18 val. ateik į Vilniaus centre esantį pub‘ą „La Birra“ , kartu su bendraminčiais pasiklausyti studentų, kurie dalinsis savo Erasmus programos patirtimi ir galės atsakyti į visus tavo klausimus!

Registracija: http://goo.gl/forms/bcalXDIJ2W

Jau praėjo baziniai soc-akadem mokymai MIF'e! Taigi, dabar unikali proga tapti gudriu atstovybininku - Jums tiesiog reikia išsilaikyti soc-akadem testą. Išlaikę testą gaus I-ojo lygio sertifikatą. Be to, iš pirmo karto surinkę 100% - gaus vertingą prizą.

VšĮ “Versli Lietuva” organizuoja atvirų duomenų hakatoną “Open Data Fest”, kuris bus dalis tarptautinio renginio, vykstančio daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Renginio tikslas – panaudojanat atvertus valstybės duomenis, sukurti produktus ir paslaugas, kurie galėtų palengvinti mūsų kasdieninį gyvenimą. Laukiame visų, kuriems įdomu atviri duomenys ir kaip juos galima panaudoti, visų, kuriems nuolat mintyse sukasi įvairios kasdieninės problemos ir jų galimi sprendimo būdai. Ypatingai kviečiame programuotojus, analitikus, dizainerius, marketingo ir verslo atstovus.

Detalesnė informacija čia

Paskelbtas kvietimas dalyvauti atrankos konkurse Erasmus+ studijoms užsienio universitetuose (2014 - 2015 mokslo metų pavasario semestre).