Pirmininkas:

Pirmininkas yra visos VU SA MIF galva ir atstovauja padalinį išorėje. Jis yra atsakingas nešti studentų nuomonę, reikšti ją bei ginti, dėl kokybiškesnių studijų ir studentų gyvenimo.

Pirmininkas priklauso ir kitiems VU SA, VU MIF arba VU dariniams, todėl kartais gali atrodyti, kad yra per daug rimtas žmogus ir niekam neturi laiko. Netiesa! Būtent šis žmogus yra arčiau tavęs, nei Tu galvoji. Jis atsakingas už atstovybės metų veiklos plano rašymą ir jo vykdymą, Biuro ir Tarybos narių veiklą, finansų tvarkymą bei gali atsakyti į visus klausimus, kurių Tu net nepagalvojai kada nors paklausti!

Pirmininkas – Greta Kasparaitytėpirmininkas@mifsa.lt

Administratorė:

Kiekviena įmonė turi administratorę, todėl siekdami neatsilikti nuo paskutinių mados klyksmų – tokią turime ir mes! Administratorė yra tas žmogus, be kurio joks techninis darbas Studentų atstovybės patalpose nevyktų. Tik dėka šio žmogaus visi yra aprūpinti kanceliarinėmis priemonėmis, dekoro komandos turi visas reikalingas medžiagas dekoracijų gamybai, visi MIF’o studentai turi galimybę užsisakyti auditorijas.

Esi tas stropusis MIF’o studentas, kuris nori su bendrakursiais po paskaitų išspręsti pora algebros uždavinių? Ar esi atstovybininkas, kuriam žūtbūt reikia pakalbėti su kitais bendraminčiais dėl artėjančių katino dienų? Būtent administratorė suras Tau bei tavo draugams vietą po MIF’o saule! O kaip užsisakyti auditoriją?

 • Apie auditorijos užsakymą praneškite iš anksto, geriausias variantas – prieš 3 darbo dienas.
 • Būtinai parašykite datą bei laiką, kada reikalinga auditorija bei, žinoma, vietą (Naugardukas ar Baltupiai).
 • Paminėkite, kokio dydžio auditorija reikalinga, ar bus reikalingas projektorius, fortepijonas. Jei reikalinga didelė auditorija ar auditorija su projektoriumi, fortepijonu BŪTINAI nurodykite tikslą, kodėl užsakoma auditorija.
 • Parašykite atsakingą asmenį, kuriam bus paduoti auditorijos raktai.

Administratorė – Aurelija Baranauskaitė, administratore@mifsa.lt

Akademinė sritis:

Akademinė sritis yra vienas svarbiausių atstovybės veiklos prioritetų. Jos nariai rūpinasi studentų akademiniu tobulėjimu, jų integravimusi į universitetinį gyvenimą ir studijų kokybės gerinimu.

Akademinės srities veiklai priklauso tokių programų kaip „Studentai studentams“, „Sąžiningai“, „Erasmus“  koordinavimas, apklausų vykdymas, bei studentų konsultavimas. Akademinės srities atstovai padeda išspręsti studentams iškilusias akademines problemas, susijusias su dėstytojais, galutinių atsiskaitymų įvertinimais, dalykų pasirinkimais ir pan.

Taigi, jei jauti malonumą padėdamas draugui, kovoji už teisybę, nori pagerinti studijų kokybę – prisijunk prie akademinės srities! Aktyviai įsiliek į savo fakulteto veiklą – juk padėdami kitiems, pirmiausia padedame sau.

Akademinio proceso reikalų koordinatorius – Julius Rupšys, akadem@mifsa.lt

Socialinė sritis:

Kita viena iš svarbiausių Studentų atstovybės veiklos prioritetų. Socialinės srities dėka galime užtikrinti geresnį studentų gyvenimą fakulteto patalpose.

Žmonės, prisijungę prie socialinės srities, rūpinasi studentų socialinės aplinkos gerinimu – patogesnių sąlygų sudarymu (elektros lizdų kiekis fakulteto fojė bei auditorijose, valgymo zonos, laisvalaikio bei poilsio vietos, patogus bibliotekų darbo laikas ir pan.).

Kartu, jeigu Tau ne svetimos ir socialinės akcijos (kraujo donorystė, daiktų žymėjimas ir t.t.), prie kurių organizavimo norėtum prisidėti – ateik į socialinę sritį ir palengvink kasdienį studento gyvenimą MIF’e!

Socialinės srities koordinatorė – Monika Barauskaitėsoc@mifsa.lt

Studentų atstovavimas:

Viena iš VU SA MIF socialinės ir akademinės sričių dalis yra VU MIF studentų atstovavimas komisijose, tarybose ar komitetuose.

VU SA MIF atstovauja tiek studijų programų komitetuose, kur atstovai neša savo studijų programos studentų nuomonę ir siūlo pakeitimus, tiek ginčų nagrinėjimo komisijose, kur atstovai svariais argumentais gina studentų nuomonę. Taip pat atstovai turi reikšmingą balsą ir VU MIF Taryboje, kurioje yra priimami fakultetui patys svarbiausi sprendimai.

Tad jei jauti, kad gerai pažįsti fakulteto ir VU SA MIF veiklą, manai, kad turi gerą iškalbą ir nebijai argumentuotai išreikšti studentų nuomonę, žinai, kad išsakydamas ją fakultetui suteiksi daug gero – tuomet atstovavimas kaip tik Tau!

Atstovų koordinatorius – Haroldas Vitunskas, atstovai@mifsa.lt

Organizacinė sritis:

Begraužiant gardžias mokslo šaknis, neretai norisi atsipūsti ir pailsėti, pabūti su draugais, pažįstamais, mokslo draugais ar tiesiog naujais žmonėmis ir dėstytojais neformalioje aplinkoje. Vietoje, kurioje galima būtų ir pasisemti naujų idėjų, papasakoti apie savas vizijas ar tiesiog pailsėti ir papramogauti. Būtent tokiu poilsiu ar asmeniniu tobulėjimu rūpinasi organizacinė sritis.

Organizacinės srities nariai yra atsakingi už akademinių ir pramoginių renginių organizavimą. Akademiniai renginiai gali būti tokie kaip konferencijos, CV rašymo kursai, programuotojų turnyrai ir pan. Būtent čia kaskart reikia naujų idėjų, todėl visada priimama pagalba iš šalies. Ateik ir Tu bei papasakok, ką galvoji!

Organizacinės srities koordinatorė – Guostė Kavalnytėorg@mifsa.lt

Informacinė sritis:

Ar netikėtai sutikai prabėgančius žmones su dujokaukėmis MIF fojė? Ar matei tą švarką ant stiklinės sienos? Ką jis reiškia? Ar viską žinai, kas vyksta MIF’e, VU bendruomenėje ar tiesiog mieste? Būtent tuo rūpinasi informacinė sritis. Inovacijos, naujos galimybės, pakvaišusios idėjos – visa tai jiems tikra kasdienybė!

Informacinės srities nariai moka, nori bei gali atitrūkti nuo kasdienybės, kartu pasiimdami ir Tave. Būtent šie žmonės sugeba pralinksminti liūdintį, paaiškinti nežinančiam, įtikinti priešgyniaujantįjį! Kiekvienas renginys, konferencija, akademinis ar socialinis pasiekimas turi būti išgirstas. Šie žmonės rūpinasi, kad informacija apie visus Studentų atstovybės nudirbtus darbus ar mieste vykstančius daug žadančius renginius pasiektų tave greitai, įdomiai bei informatyviai!

Informacinės srities koordinatorius – Gintarė Aliukonytėinfo@mifsa.lt

Marketingo sritis:

Marketingo sritis – tai ta plakanti atstovybės širdis, kuri, nors ir nėra labai matoma iš išorės, yra be galo svarbi mūsų veiklai. Mes esame vienintelis tarpininkas galintis pasiekti išskirtini rinkos segmentą – studentus. Kai reikia laimėti aukso puodą, kad visa Studentų atstovybė būtų patenkinta, būtent ši sritis imasi iniciatyvos netrindama loterijos bilietėlius, o pasinaudodama aukštosios mokyklos turimais ar atstovybės sukurtais ištekliais bendraujant su verslo sektoriumi.

Mūsų veikla:

 • Bendradarbiaujame su stambaus kapitalo įmonėmis (Neurotechnology, Barclays, Asseco Lietuva, Affecto Lietuva, Microsoft, Adform ir kt.);
 • Ieškome potencialių ateities partnerių ir bendraujame su jais: el.paštu, telefonu, susitikimuose;
 • Ieškome naujų reklamos galimybių, plėsdami turimą informacijos sklaidos tinklelį;
 • Kuriame bendradarbiavimo pasiūlymus;
 • Ieškome fondų ir rašome projektus;
 • Ieškome partnerių vardinėms stipendijoms skirti;
 • Nuolatos tvarkome, pildome ir atnaujiname turimą informaciją apie rėmėjus.
 • Ruošiame sutartis bei ataskaitas.

Taip pat, marketingas tai ta sritis, kuri turi žinoti visą esamą situaciją apie VU SA MIF veiklą. Mes turime žinoti kaip dirba kitų sričių žmonės, todėl esame glaudžiai susiję su IT, informacine, socialine ir organizacine sritimis, kadangi jų paruoštą informaciją mes pateikiame rėmėjams.

Jei esi aktyvus, nori pasisemti neįkainojamos patirties bendradarbiaujant su įmonėmis, išmokti rašyti oficialius dokumentus, įgyti projektinio komandinio darbo patirties ar būti projekto vadovu, junkis!

Marketingo srities koordinatorius – Edas Lakavičiusmarketingas@mifsa.lt

Informacinių technologijų sritis:

Ar matei mūsų naujausią Studentų atstovybės apps’ą? Ar žinai kaip kas kompiuteryje veikia, o jei nebeveikia, į ką kreiptis? Be abejo, į IT sritį, nes būtent šitie žmogeliukai gali pietų pertraukos metu sukurti originalų bei funkcionalų tinklalapį, nupiešti reklaminį plakatą prieš miegą bei kas rytą gerti kavą su serveriu!

Jei ir Tu supranti metalo kalbą, jei užsimerkęs bei stovėdamas aukštyn kojomis, žemyn rankomis, gali išvardinti visus klaviatūros klavišus – ateik bei prisijunk prie IT srities. Nes kartu mūsų daug (ir tada lėčiau veikia internetas :DD)!

Informacinių technologijų srities koordinatorius – Timas Jackus, it@mifsa.lt

Nori visur, bet nerandi sau vietos?

Drąsiai rašyk ir mes atsakysime į visus klausimus!

Gintarė Aliukonytė, info@mifsa.lt